• هوا تیم در جی اس ام هاستینگ

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: گوشی گلکسی s7

VIP
      amir4444 آواتار ها
      وضعیت : amir4444 آنلاین نیست.

گوشی گلکسی s7

سلام استاد یه گوشی s7 واسم آوردن هر موقع باتریش تمام میشه یا فلش میکنم رو ارم میمونه بالا نمیاد وایپ که بشه همه چیش اوکی میشه تا دوباره باتری تموم شه

مدیریت کل سایت
      Ali Mahaseni آواتار ها
      وضعیت : Ali Mahaseni آنلاین نیست.
      این سری گوشی ها باتری مشکل داشته باشه همین میشه

موقعی هم که باتری تموم شد بزارید چند ساعت زیر شارژ بمونه بالا میاد (مگر اینکه باتری خراب باشه یا کانکتور شارژ مشکل و شاید اتصال و سولفات باشه که باید به ترتیب این مراحل و تست کنید)

من تو مدلهای پایینتر با دایرکت emmc تقریبا مشکل مشابه به همین حل کردم و یه مورد هم با تعویض ایسی شارژ و یو اس بی (البته دلیل نمیشه که مشکل شما هم این موارد باشه کلی گفتم)

موقعی هم که فلش میکنید بالا نمیاد دلیل اینه چون با pit فلش نمیشه اگر لانچر مشکل داشته باشه حل نمیشه و باید وایپ بشه بالا بیاد

این موارد که شما گفتی واسه تست اول باید 4 فایل با pit یا همون csc زده بشه اگر حل نشد باتری و موارد دیگه که گفتم

البته من یادم میاد فکر کنم اون اوایل که این مدل اومده بود به خاطر مشکل باتری سامسونگ این مدل ها رو جمع کرده بود
      ویرایش توسط Ali Mahaseni : 04-30-2018 در ساعت 06:43 PM

VIP
      amir4444 آواتار ها
      وضعیت : amir4444 آنلاین نیست.
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.a.mahaseni نمایش پست ها
      این سری گوشی ها باتری مشکل داشته باشه همین میشه

موقعی هم که باتری تموم شد بزارید چند ساعت زیر شارژ بمونه بالا میاد (مگر اینکه باتری خراب باشه یا کانکتور شارژ مشکل و شاید اتصال و سولفات باشه که باید به ترتیب این مراحل و تست کنید)

من تو مدلهای پایینتر با دایرکت emmc تقریبا مشکل مشابه به همین حل کردم و یه مورد هم با تعویض ایسی شارژ و یو اس بی (البته دلیل نمیشه که مشکل شما هم این موارد باشه کلی گفتم)

موقعی هم که فلش میکنید بالا نمیاد دلیل اینه چون با pit فلش نمیشه اگر لانچر مشکل داشته باشه حل نمیشه و باید وایپ بشه بالا بیاد

این موارد که شما گفتی واسه تست اول باید 4 فایل با pit یا همون csc زده بشه اگر حل نشد باتری و موارد دیگه که گفتم

البته من یادم میاد فکر کنم اون اوایل که این مدل اومده بود به خاطر مشکل باتری سامسونگ این مدل ها رو جمع کرده بود
      مرسی دوست عزیز ممنونم تست میکنم 🌹